| x2gk9r a întrebat:

Salut…Vreau un sfat.
Azi am fost la o prietena acasa si erau si parintii ei si cu inca cateva colege…maica-sa m-o intrebat ca daca am gagica iar una de acolo o inceput sa zica una ca ‘lui ii trebuie barbat’ si tot o continuat ca mi-s ‘muierita’ si nu am bagat-o in seama.
Cand vb cu parintii prietenei mele intervenea, ma facea ‘muierita’ etc si nu am bagat-o in seama, o si zis tatal prietenei mele sa ii zic si eu ceva si am zis ca nu are rost ca na e dusa din pacate.
Vreau un sfat si sa inchei.
A fost bataie de joc sau a cautat atentie?
Simt ca e invidioasa pe mine mai ales ca is BAIAT!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

De fapt ai procedat bine ca n-ai bagat-o in seama, mai bine de atat nici nu puteai! Ai dat dovada de intelepciune ca nu ai bagat-o in seama! Dar de aceea te ataca cu vorbe din astea ca te vrea iar tu o oftici ca nu o bagi in seama laughing

| Cosmin3412 a răspuns:

Pune p.a pe ea, sa vada ca iti plac femeile si ca ai nevoie de fete nu de băiati