| Anonimboy111 a întrebat:

Salut,vreun baiat care ma poate ajuta cu un cont la o aplicatie? dati mi mesaj in pv care vrea sa ma ajute

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

De ce in privat? De ce n-ai zis aici ce problema ai iar cine stia te ajuta!

| Anonimboy111 explică (pentru lpavel):

Pentru ca asa vreau, aici sunt multi smecherasi care stiu doar sa ia la misto si la ei nu se uita!

| lpavel a răspuns (pentru Anonimboy111):

Pe aceea nu ii bagi in seama si gata! Nimeni nu se deranjeaza sa te caute in privat si poate nici nu va stii rezolvarea...

| Anonimboy111 explică (pentru lpavel):

Asta este, am
rezolvat deja, fac dupa placul meu cum oricune poate pune orice intrebare vrea

| lpavel a răspuns (pentru Anonimboy111):

Pai poti pune ce intrebare vrei dar nu vei primi nici un raspuns... laughing

| Anonimboy111 explică (pentru lpavel):

Am primit raspuns, am si zis ca am rezolvat laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing