| Aiied a întrebat:

Vroiam sa imi fac un pierce ca in poza : http://www.google.hu/......tp?/imgres Unii mi-am spus ca dupa ce o sa il scot va ramane urma pirsului ( gaura ) mult timp. Care este adevarul? :D

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Intr-adevar, iti va ramane un semn, dar nu iti imagina ca va fi foarte vizibil, in afara cazului in care privesti de foarte aproape locul respectiv. Daca esti sigura ca iti doresti piercing-ul, atunci nu ai decat sa ti-l faci, iar apoi sa il ingrijesti cum trebuie, o perioada.