| Tweety_5554 a întrebat:

Salutare all! Ce spuneti mancaea de la KFC este buna, este gramaj prea mica fata de pret, este prea picanta(VREAU PARERI)big grin?

3 răspunsuri:
| DarkStarGW a răspuns:

Mmmmmmmmh e delicioasa dar picanta sunt OK doar daca nu suporti mancarea picanta

| monymonika a răspuns:

E cea mai proasta mancare de la fast food! eu am mancat o data la carrefour colentina (din bucuresti) si am facut TOXIINFECTIE ALIMENTARA! am vomitat 3 zile in sir numai carne si cartofi d`aia. M-am simtit slabita 2 saptamani. Nu puteam sa ma ridic din pat. In ziua in care am fost, mancam pentru prima oara, mi s-a parut ca mancarea are un gust cam ciudat, dar credeam ca poate pun ei ceva care da aroma asta ciudata. Cand am ajuns acasa mi-am dat seama ca ei n-au pus nimic in ea, ca era mancarea aia STRICATA!

PS: iti sugerez SPRING TIME, la aia am un vecin care lucreaza si ei fac totu calumea. El mi-a zis ca dupa 2 pungi de cartofi sau friptura d`aia pentru hamburgeri schimba uleiul. Lasa dracu KFC in plata Domnului si daca vrei fast food de calitate, mergi la SPRING TIME

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu acum vreo 3-4 luni am fost cu niste rude la KFC. Mancarea este foarte buna, de 20 lei am mancat pe saturate, mancarea f. buna, gramaj iti dai seama -mare-.