| edihrubiak a întrebat:

Salutare, am 14 ani si diseara ies cu o prietena in parc si e foarte frumoasa, imi place mult de ea dar nu stiu cum sa ma imbrac sa o atrag mai tare ..cum sa ma imbrac? Si nu veniti u alte raspunsuri, spuneti doar cum sa ma imbrac sa par atragator, multumesc.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La costum si sigur o vei impresiona.

| RainmakerX a răspuns:

E cald... pantaloni scurti tip blug si un tricou mai fainut ar fi okay.

Nu iti lua cine stie ce haine caci o sa mori de cald.
Succes!

| R0R0 a răspuns:

Niste blugi si un tricou.

| WaterDrop a răspuns:

Doar in chiloti.Sigur va fi surprinsa si se va gandi la tine multa vreme de acum incolo ca fiind o persoana originala si curajoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa ai cine stie ce haine, un aspect ingrijit e de ajuns

| Assassina a răspuns:

Ok ia sa vedem noi.Deci, bluza lunga, colanti, centura cu care sa te prinzi la misjloc si niste tenisi de panza(https://www.google.ro/......https?/url si blazer lung deasupra.A si parul lasat pe spate.Noroc si seara faina!

| Andreeea21 a răspuns:

Bună.
Depinde și cum arăți ca persoană, estetic..etc.
1. Dacă faci sport și alte fete întorc capul după tine, atunci îmbracă-te în training.că dacă totuși ieși în parc cu ea.
2. Ia-ți o pereche de blugi care să nu stea "pe vine", ci să arăți ca ai un fund bombat. happy
3. Poartă un tricou simplu, fără modele. Eventual abordează roșu sau portocaliu. Conform unui studiu psihologic, aceste două culori atrage persoana de sex opus.
4. Dă-te cu un parfum ( 3 puf-uri: pe lângă urechi și baza gâtului). Ce e prea mult strică.
5. Aranjează-ți părul.
Și gata!
Sper că te-am ajutat. ^_^

| Andreeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Pai...
Sa vedem...
Cu niste blugi mai de ocazie o camasa si niste papuci mai de ocazie! Sper ca asta sa te ajute!