| boomerang a întrebat:

Salutare, am 15 ani si vroiam sa stiu daca e un pic cam tarziu sa imi gasesc un "job" de vara, de preferat ceva la domiciliu, sunt din Galati. Daca ma puteti ajuta/aveti o oferta, va rog puneti-o aici!

1 răspuns:
| VerdeCaPortocala a răspuns:

Pai.Aproape ca se termina vara.Deci nu prea vei castiga multi bani.

Poti incerca la anul. Iar cand vei implini 16 ani vei avea dreptul legal sa muncesti.

Niste idei de joburi:Chelner la o terasa, Poti vinde inghetata, Poti vinde bilete la diferite spectacole, Poti imparti fluturase.

Sper ca te-am ajutat.
Bafta :*.