| SushiSash a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa ma angajez ca ospatar la o terasa. Problema e ca nu stiu cam ce aptitudini si competente ar trebui sa trec in CV, din moment ca m-a parasit inspiratia.
Ati putea sa imi dati o lista de aptitudini, competente de comunicare si manageriale?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Aptitudini, competente de comunicare si manageriale?

pentru lucru pe terasă vara, sigur nu e nevoie de astea! Convinge-ți viitorul patron că știi să ții 5 beri deodată în mână, că poți debarasa mese și căra zece farfurii deodată, că știi algortimul de dat cu mătura sau procedeele de spălare a vaselor cu detergent puțin. Fă astea și ești angajat, plus tips!