| Andreiutza1809 a întrebat:

Salutare!
Am 2 intrebari:
1.Cum se comporta un baiat care te place?
2. Daca un baiat este mai mic cu 3-4 ani decat o fata, nu poate sa existe o relatie intre ei? sau este bine sa ai o relatie cu un baiat mai mic la varsta? intr-o relatie conteaza varsta?

Multumsc anticipat!winking

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hello.

1. Daca este un "rebel" atunci incearca sa te atinga. Si prin asta vreau sa spun "MEREU"!

Daca este mai retras atunci te priveste si te trateaza diferit. Face anumite gesturi micute, iti zambeste, te ajuta... incearca sa vorbeasca mult cu tine, etc.

2. Daca tu esti okay cu asta atunci se poate, de ce nu?
De obicei fetele vor baieti mai mari decat ele si de aceea nu prea merg relatiile acestea cu diferente "colosale".

Daca tu esti okay cu asta atunci e in regula.

Succes!

| Andreiutza1809 explică (pentru RainmakerX):

Mersii mult! :*

| RainmakerX a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Pentru putin happy
In legatura cu "conteaza varsta"... da, conteaza foarte mult in relatiile de pana in 20 de ani si mai putin in cele de la varste mai mari.
De ce spun asta?
Pai este ca si cum as spune "O fata de 18 ani sa faca sex cu unul de 14" sau invers. Nu prea merge... Asa ca acela mai mare trebuie sa astepte mult, ceea ce e destul de rar in zilele noastre.

Atata timp cat cei 2 sunt okay cu asta iar fata asteapta sa-i creasca putin "partenerul" atunci nu are nimeni nimic cu voi.

Totusi, s-ar putea sa se gaseasca rautaciosi care sa-ti spuna lucruri de genul "Ce faci? Il cresti?" dar daca il placi pe acel baiat atunci nu ii bagi in seama si gatawinking

| Andreiutza1809 explică (pentru RainmakerX):

17 Martie 2016 13:53

Andreiutza1809 explică:

Aha deci este o problema daca eu am 18 si baiatul are 15?
Dar nu se poate sa fi doar intr.o relatie si atat si mai incolo sa faci alte lucruri?

| RainmakerX a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Se poate, desigur ca se poate!

Trebuie sa intelegi ca nu exista persoane care sa va conditioneze lucrurile acestea. Colegii tai o sa vorbeasca despre voi daca sunt rai dar atat...

In rest nu se intampla nimic. Totul tine de tine si de el.

Fetele vor de obicei baieti mai mari, sa se simta "protejate" si chestii de genul pe care le mai spun ele. Este foarte bine ca mai vedem din cand in cand si exceptii de la regula.

Felicitari pentru asta! Repet, daca se poate sau nu... asta tine stric de voi.

*in principiu tine de fata. Daca tie iti convine atunci este de ajuns*

| Andreiutza1809 explică (pentru RainmakerX):

Ok, mersii pentru ajutor!winking:*

| RainmakerX a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Nu ai pentru ce tongue Asta este adevarul... cam orice baiat de varsta lui ar vrea o prietena de 18 ani happy

| Andreiutza1809 explică (pentru RainmakerX):

Chiar?

| RainmakerX a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Absolut... Prost sa fii sa nu vrei rolling on the floor
Da-te pe langa el, vorbeste cu el si fii prietenoasa! Zambeste, tachineaza-l etc.

Daca este mai rusinos atunci dupa ceva timp poti sa "iei conducerea" si sa ii spui ca il placi *dar asta numai daca este rusinos* caci unii baieti s-ar putea sa nu actioneze la o astfel de diferenta de varsta.

De ce? Din rusine.

Orice baiat incepe sa te placa *chiar si putin* daca vorbesti cu el.winking

| Andreiutza1809 explică (pentru RainmakerX):

Aha
ce multe sti.winkingbig grin

| RainmakerX a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Toti am fost acolo tongue
Am si eu un crush hard pe o fata laughing

So, asta-i viata... Succes!
Daca ai intrebari despre baieti atunci imi poti da mesajwinking

| Andreiutza1809 explică (pentru RainmakerX):

Oklaughing
mersi happy

| Andreiutza1809 explică (pentru RainmakerX):

Dar tu cati ani ai?

| RainmakerX a răspuns (pentru Andreiutza1809):

17 peste 1 saptamana ^-^

| Andreiutza1809 explică (pentru RainmakerX):

Aha happy

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1,cand un baiat este atras sexual de tine prezinta erectie cand te vede si se gandeste mult la tine,are vise umede cu tine,este interesat de tine etc depinde de fiecare in parte fiecare suntem diferiti, sunt baieti cuminti,timizi care nu se arata deloc,sunt baieti dezamagiti care fug de relati, sunt badboys care va plac voua aia au tupeul sa arate ca va place, dar daca nu esti frumoasa nu o sa stea cu tine prea mult
, sunt baieti care stiu din prima ca nu au sanse si renunta, sunt atatea cazuri e greu de spus, eu personal imi cantaresc sansele rational nu e de mine o dau uitari
2, pai o femeie caut ceva matur parerea mea,un baiat mai mic e imatur bine nu toti, totul e posibil, dar parerea mea un baiat mai mic vrea doar sex atat, noi vrem sex la inceput apoi ne trezim ca va iubim, vorba aia femeia face dragoste, barbatul sex la inceput ma refer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha deci este o problema daca eu am 18 si baiatul are 15?
Dar nu se poate sa fi doar intr.o relatie si atat si mai incolo sa faci alte lucruri?