| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am 23 de ani, si de cateva luni obisnuiesc sa merg la vreo 2 zile cand e pe tura ca vanzatoare o tipa care pare de varsta mea la o cafenea. Faza e ca e mereu zambitoare si prietenoasa ce-i drept cam cu toata lumea dar in ultimul timp tine minte aproape mereu ce beau desi au fost perioade cand nu am venit mereu, ma intreaba lucruri despre job etc nu pot sa imi dau seama daca e tactica de marketing cel mai probabil, sau e altceva dar probabil doar in capul meu. De exemplu acum 4 zile mi-a zis ca s-a gandit ca seman cu cineva pe care-l vazuse mai de mult, si nu apucase sa ma intrebe si tot felul de chestii din astea Am fost la multe cafenele si magazine de-alungul anilor dar persoana asa curioasa si care sa incerce o conversatie asa mult nu imi amintesc sa fi intalnit. Va intreb pentru cunoscatori cat de cat in domeniu, are rost sa incerc ceva sau nu? Stiu ca e o intrebare cam penibila dar imi asum laughing

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cheam-o la o cafea (in alt local desigur). Așa, ca prim pas

| dullcat a răspuns:

Buna.Probabil incearca sa faca conversatie pentru ca asta implica jobul ei.Insa, pentru a sti daca este interesata cu adevarat trebuie sa o inviti tu undeva in timpul liber, nu sa te duci pe capul ei la munca.Bafta.

| VoidEternal a răspuns:

Eu zic să încerci.

| MrAM a răspuns:

Eu zic sa o intrebi daca tot nu esti capabil sa citesti ganduri, ar fi o chestie.

| SuperCoolDude a răspuns:

Vrea tips de la tine rolling on the floor de aia incearca sa se implice