| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am aproape 17 ani, fara 2 luni si am 1, 75m. Problema ar fi ca as cam vrea sa cresc pana la 1, 80m, oare o sa mai cresc 5 cm?
Este foarte important pentru ca domeniul in care vreau sa ma angajez are minimul 1, 80m.
Anul trecut prin timpul asta aveam in jur de 1, 70m deci cred ca ar fi posibil sa mai cresc si eu 5 cm pana la 19 ani cand termin liceul.

Ofer funda!

1 răspuns:
| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Daca vrei sa mai cresti putin in inaltime pana termini liceul e posibil, doar incearca sa te ocupi cu sportul, ca de exemplu bascket, sau inotul sau un sport care sa-ti placa tie, si mananca cit mai mult. Numai bine!