| Laminin a întrebat:

Am gresit cu ceva fata de cea mai buna prietena si as dori niste videoclipuri sau aplicatii practice in care iti poti cere iertare. Am vazut unul de genu' pe site-ul tamp. ob, in care era o melodie cantata de un baiat, puteai scrie numele persoanei respective la inceputul melodiei, si peste tot in melodie (pe partituri de pian, pe cer, pe biletele etc) scria numele acela. Alte chestii e genul acesta cunoasteti?

2 răspunsuri:
| yobhaaa a răspuns:

Pai daca ai spus un secret de-al ei altcuiva, slabe sanse sa te ierte dar ii poti cere iertare prin metoda clasica:te duci la ea si iti ceri scuze poti sa si plangi!

| ionutboxx a răspuns:

Sunt de acord