| ColorfulRainbow a întrebat:

Salutare.
Am inceput sa fac mai des sport si am slabit la sani ceea ce ma deranjeaza tare caci eu nu acolo vroiam :( ci in rest...

Cum sa fac sa nu se mai micsoreze?:|
Daca fac exercitii de genu http://sanatate.acasa.ro/......11481.html ajut sau fac rau?

Multumesc :P!

Răspuns Câştigător
| A98 a răspuns:

Nu! Exercitiile alea sunt mai mult pentru muschi. Si sanii nu ti se micsoreaza doar ca au capatat o farma din cauza sportului dar asta sa nu te opreasca de la facut sport pentru ca e foarte sanatos. bafta