| miqaela a întrebat:

Salutare...am nevoie de ajutor... miine e ziua mea si am nevoie de citeva statusuribig grin(cit mai cool(Va multumesc anticipat+funda!

3 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

BRB, unii isi serbeaza ziua, desi nu toti isi aminesc de ea (app. daca va amintiti, nu accept cadouri mai ieftine de 100 de lei )
Awwe, e ziua mea!

| Pitic a răspuns:

La multi ani!
'' aceasta zi imi apartine, e ziua mea si o s'o savurez din plin si NIMENI nu mi-o va strica ''

'' azi soarele straluceste mai tare decat de obicei si parca nu ar vrea sa mai apuna, stiti dc? pentru ca e ziua mea ''

'' azi nu e o zi obisnuita odata la 100 de ani se mai naste una ca mine, aceasta zi este cea mai importanta zi din an.

scuze, stiu c anul sunt prea reusite dar nu prea am avut imaginatie.
Oricum sa fii ferikita si iubita.

| Luori a răspuns:

De ziua ta n-ai ceva mai bun de facut decat sa stai pe messenger? Renunta pentru o zi la el si petreceti onomastica alaturi de cei care chiar conteaza.