| JustOneDay a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Care ar fi martisorul pe care vi l-ati dori sa il primiti de la colegi? Spun asta fiindca trebuie sa cumpar si eu pentru colegele mele si nu am nicio idee. Am vazut ca multe prefera acele bratari, s-au cam dus vremurile alea cu martisorul clasic pe care ti-l puneai la piept.

5 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Eu prefer bratarile. O sa-mi daruiesc si eu una laughing

| simplegirl2 a răspuns:

Pai ....depinde in ce clasa esti! daca esti la liceu ar fi frumos sa le dai un trandafir...

| JustOneDay explică (pentru simplegirl2):

La liceu sunt, a 10-a

| simplegirl2 a răspuns (pentru JustOneDay):

Aa...bun; eu asa am primit de la colegi :un trandafir rosu cu fir legat pe el si prajituri; mai bine decat martisoare sau bratari

| KeepCalmAndHaveAHoliday a răspuns:

De parcă si-ar da baiatul toti banii pe cateva (mai multe) tute (fete dragi).
Eu zic ca o bratara ar fi cel mai ok sau martisoarele alea în forma de testoasa (cu material "gumant" daca stii la care ma refer) dar eu zic ca bratarile sunt indeajuns.
Apropo, daca ma vezi si pe mine pe strada, sa mi le dai sa le vând repede la obor ok? tongue just kidding xP