| dada12 a întrebat:

Salutare happy am o prietena care vrea sa se schimbe la o alta scoala pentru. ca scoala la care este acum este un baiat de care ii place si l-a intebat daca vrea sa fie cu ea dar el a refuat-o si acum ii se spune in scoala refuzata, ea vrea sa se mute la o scoala cu profi mai slabi. cum pot sa-i spun sa nu se mute

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Spune-i că acesta nu-i un motiv să se mute şi să treacă peste. să nu mai ia în seamă imaturitatea colegilor. În plus, de ce caută profesori mai slabi, nu se gândeşte la viitorul ei?

1 răspuns:
| ChimicalEcstasy a răspuns:

In primul rand, spune`i ca pentru un baiat, nu merita`.happy Incearca s`o convingi ca in acea scoala are prieteni, care`i sunt alaturi, in special tu.`thinking Si spune`i sa se mai gandeasca... Daca e incapatanata, mai lasa-i timp. Si dupa isi va schimba parerea`. happy