| AlexTM97 a întrebat:

Salutare. Am o problem ă foarte mare cu mătreaţa. Cu orice şampon m-aş spăla tot fac mătreaţa. Am 14 ani şi nu suport mătreaţa. Am chiar foarte multa măteaţă dacă îmi frec capul se poate observa cum îmi cade din păr. Cum scap de ea?

Răspuns Câştigător
| Orafixa a răspuns:

Spalate cu Shauma sua Whas & gO

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca in apa cu care te speli pe cap trebuie sa pui putin otet si apoi te clatesti bine de tot, pentru ca iti ramane parul de zici ca ai spuma pe el rolling on the floor
Florile de musetel
infuzie din doua linguri de flori la o cana de apa clocotita.

| AlexTM97 explică (pentru anonim_4396):

Wow, vreau să scap de mătreaţa nu să fac o incantaţie. big grin Ma rog, o saincerc.; D

| ChristinaGM a răspuns:

Nu stiu poate de la sampon (daca e de la avon sigur e de la sampon) sau poate ca ti-ai schimbat samponul.