| cosmin28061999 a întrebat:

Salutare am o problema si am nevoie sa vorbesc cu un psiholog dar nu îmi permit unul există cineva care sa facă chestia asta fără bani am încercat sa contactez chiar și protecția copilului dar nu am găsit nimic... Va mulțumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Salut! ti-am spus sa imi scrii mie. Cati psihologi crezi ca vei gasi tu aici care sa te ajute fara a cere ceva in schimb? as dori sa vad si eu. sunt foarte curios.

| cosmin28061999 explică (pentru Donsavas):

Îmi cer mii de scuze când am pus întrebarea eram pe telefon si e destul de prost si nu imi apar toate răspunsurile apoi am văzut băiatul ca avea aceeași problemă că mine si am răspuns la dumneavoastră și de aceea nu am văzut imi cer scuze sper ca nu v-ați supărat rău pe mine doar ca sunt destul de speriat de chestia asta si nu găsesc ajutor nicăieri

| Donsavas a răspuns (pentru cosmin28061999):

Ok. am inteles. vorbim maine mai multe! seara buna! relaxeaza-te intr-un timp, cauta pe Youtube muzica de adormit. oameni! happy

| PrafDeStea a răspuns:

Psihologul nu o sa te ajute prea mult.