| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare,am scos piesă
https://youtu.be/ZEYEq9rUpTI
O părere, ascultati-o pe toată că are si mesaje, ca are numai wooow la inceput e doar partea de intr-o!

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai trebuie retușată. Cam 95%.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Părere foarte proastă. Uău!

| nyoentox2002 explică (pentru sadrian46):

Nici nu ai ascultat macar toată piesa

| sadrian46 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Am ascultat-o de 2 ori. Tot rhat.

| darrio2007 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu trebuie sa mananci toata mancarea ca sa iti dai seama ca e stricată.

| mentholinks a răspuns:

Mai mult succes vei avea la munca in constructii la turnat betoane.

| nyoentox2002 explică (pentru mentholinks):

Bro,eu am job, si muzica e un hobby

| mentholinks a răspuns (pentru nyoentox2002):

A, pai pentru un amator e ok. Credeam ca vrei sa ne inviti si la concert.

| nyoentox2002 explică (pentru mentholinks):

Păi pana mea bro sunt începător, artist mic, cine stie in viitor ce se v-a întâmpla

| mentholinks a răspuns (pentru nyoentox2002):

Da asa e. Trebuie sa lucrezi mult, sa imbunatatesti totul fiindca cu astfel de sound-uri nu cred ca vei avea mare succes.

| DARLINGx a răspuns:

Pentru inceput da e binișor,

| Alessandra1 a răspuns:

Pai cine vrei sa te asculte daca tu nu ai poză?

| nyoentox2002 explică (pentru Alessandra1):

Ce treabă are pozele? videoclipul meu la piesă e visual, si visuale in general se fac la piese, visualul meu e animat! Nu ai se vede, piesele majoritatea isi pun ba artwork cu visual, ori doar artwork ori piesa cu clip!