| MAKEOUTHILL a întrebat:

Am si eu o mica problema, sunt sportiv de performanta, sport unde ma descurc destul de bine, dar la scoala nu prea am timp sa invat, am 2 antrenamente pe zi, fiecare de cel putin 2 ore.
Profesorii nu ma inteleg ca nu am destul timp sa invat chiar la toate materiile. Stie cineva o solutie?

Răspuns Câştigător
| deniiiisa4 a răspuns:

Din păcate nu prea ai ce face doar sa incerci sa înveti în timpul liber (în weekend) ce e drept profesorii ar trebui sa te înțeleagă dar ai putea învață lecțiile de care nu ai avut timp în pauze și sa ceri ajutorul unui coleg care învață foarte bine sa îți explice lecția.

1 răspuns: