| unapregunta a întrebat:

Salutare,

Am si eu o nelamurire, a sosit timpul sa ma decid ce vreau sa fac pe viitor, si de aceea, inevitabil imi pun intrebarea, ce meserie sa aleg?

Am tot cautat o lista, dar nu sunt sigur de ea, as dori sa imi spneti si parerile voastre.

Ca si studii, pot spune, nu mi-a placut niciodata matematica, fizica, chimia, acestea au fost materiile ce imi dadeau mari batai de cap.
Insa, mi-a placut foarte mult limba romana, istoria, geografia, si pot spune ca ma descurc in vorbirea limbilor straine engleza si spaniola.

Cam ce credeti ca mi se potriveste?

2 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Depinde la ce te pricepi si ce iti place sa faci. Exista multe meserii

| unapregunta explică (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Pai inteleg, cum ar fi big grin.