| Nastya1996 a întrebat:

am si eu o problema daca se poate vreau raspusuri destul de serioase :Ma intilnesc cu un baiat de 9 luni (sunt virgina, el nu )totul e super tare il iubiesc si mi se pare ca si el ma iubeste la fel de mult dupa felul cum imi vorbeste si cum se comporta da in ultimele doua luni tot mai des vorbim cam cum ar fi prima noastra noapte de dragoste eu am 17 el 18 el vrea s-o facem si eu la fel dar nu stiu...voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

9 luni fara sex? Tipu' asta te iubeste, asta e clar, daca aveai chiar si cea mai mica urma de indoiala, iti spun eu ca ar trebui disipata. Acuma 2 luni de planificare normal ca imi pare oarecum hilar si pueril dar banuiesc ca nu suntem cu totii la fel. In mod natural ca dupa o relatie atat de lunga trebuie sa intervina si sexul dar nu te-as putea sfatui sa faci ceva ce nu doresti desi nu inteleg de ce ai ezita. Tot ce pot sa-ti spun cu siguranta e ca tipul asta e a keeper! Daca a asteptat atat de mult, eu zic ca merita un premiu. Categoric. Fericire multa!

| Nastya1996 explică (pentru TheAce):

Cam asa nu am avut relatii in decursu a 9 luni in curind 10 dar am auzit o prietena de-a mea sa intilnit cu un baiat 2 luni apoi dupa ce au avut relatii el a lasat-o.....si de aia acum am deja ceva timp de cind ma gindesc ce raspuns sa-i dau...

| TheAce a răspuns (pentru Nastya1996):

Adevarat...Dar daca 9 luni a indurat (asta trebuie sa fie un record!)inseamna ca tine la tine. Cu adevarat. Gandeste-te ca sunt sanse mult mai mari sa te lase pentru ca nu o faceti decat dupa pentru ca ati facut-ohappy

| Nastya1996 explică (pentru TheAce):

Hmm...fratemeu mia tot zis sa nu ma grabesc cin legatura cu cestia asta sotia lui ia oferit prima noapte dupa 3 ani de intilnire iti inchipui? mi-a zis ca am sa dovedesc sa o fac si pasta dar acum trebuie sa mai invat deie nu am ce sa fac dar vreau si prietenul meu tot chiar nushtiu cum sa procedez...

| TheAce a răspuns (pentru Nastya1996):

Dar fratele tau a fost cu o singura femeie? Saraculsad.

| Nastya1996 explică (pentru TheAce):

Nu se intilnea cu una cu care acum au o fetita de 4 anisori da pina sa se casatoreasca isi facea binevoile cu atele big grinbig grin