| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o rugaminte la voi, am o problema destul de delicata... De ceva timp am avut o relatie foarte frumoasa cu o colega, o relatie care a mers din ce in ce mai bine pana cand, in urma cu cateva saptamani, am facut o greseala destul de urata, mai precis am spus ceva ce nu trebuia sa zic. Am avut un plan impreuna dar ea la un moment dat nu a mai parut prea interesata de el si i-am spus ceva de genul ca era de asteptat ca va renunta (desi ea de fapt nu a spus ca renunta sau ca nu o mai intreseaza)si ca nu se poate baza lumea pe ea. Am spus-o la nervi, insa dupa aceea mi-am dat seama ca nu ar fi trebuit s-o zic deoarece nu era tocmai asa
In fine, ea fiind o persoana mai sensibila mi-a spus ca am jignit-o si ca nu a fost prima data cand am suparat-o si ca nu va mai fi nimic la fel intre noi, ca vom fi de acum doar. colegi.
Exista oare vreo sansa ca eu sa-mi pot repara greseala? Ce as putea sa fac sa-i demonstrez ca intr-adevar imi pare rau? In situatia aceasta la ea nu functioneaza chestiile materiale. Ce as putea sa fac sa ma ierte si sa redevenim ce am fost? Va rog sa ma ajutati cu un sfat.

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| LoreRaya a răspuns:

Buna.Incearca sa ii explici si ei ceea ce ai explicat aici.Ca iti pare rau si ca ai spus doar la nervi, fara sa gandesti inainte...Daca tine la tine, cu siguranta va intelege ca ai spus asta pentru ca ai fost dezamagit. Poate pentru tine era important acel lucru ce nu ai mai putut face... Explica-i cu calm si sigur va intelege.Succes!