| DemonSlayer a întrebat:

Anul asta am inceput liceul si stau la camin in timpul saptamanii. Dati-mi si mie idei de farse pe care sa le pot face colegilor de camera! devil Cele mai bune idei primesc o funda mare big grin.

1 răspuns:
| Iuly1598 a răspuns:

Farse pentru colegu:
-toarna pe el apa cu sare sa’i dai impresia ca se pisa in pat
-pune-i pasta de dinti pe ochelari
-sare pe periuta de dinti
-leaga-l de pat cu scoci
-scoala’l din somn cu tarantula de cauciuc
-lipeste-i cu scoci capul de perna rolling on the floor)
-coase’l de saltea cu ata pusa in patru
-papuci lipiti de linoleum
-ascunde-i ochelarii
-bicarbonat in pasta de dinti
-pune-i sare pe periuta
-schimba sarea cu zahar praf
-toarna-i spirt in borcanul cu muraturi
-pune mingi de pingpong invelite in staniol pe foc
-pune anunturi prin faculta gen "tund baieti mergeti la (adresa) intrebati de (numele)"
-la dus schimba intre ele plasticul rosu cu cel albastru
-umple un prezervativ cu sampon sau gel de dus si plaseaza-l strategic (eventual la dus)
-pune usturoi taiat marunt in pasta de dinti