| eretuf a întrebat:

Salutare,

Aş dori sa ştiu daca pot sa imi pun parola la mesaje pe telefon? (Nokia 6280)
Astept raspuns

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeeaXd a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar nu exista! fundita?

4 răspunsuri:
| trafikantu a răspuns:

Nu are optiunea asta din cate stiu eu, doar la cardul de memorie.

| Daliana :) a răspuns:

Sincer nu cred ca poti. Am avut numai telefoane Nokia si niciunul nu-ti dadea voie sa pui parola. Acum am Samsung si pot sa-mi pun parola la orice big grin

| alex_9231 a răspuns:

Nu poti pune parola la mesajelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca poti ca si eu am 6280.in fine am si eu o intrebare de ce nu merge sa dau mesaje de pe 6280? cand mut cartela in alt telefon merge deci cartela nu ee devina telefonul ramane. ce are.dece nu pot da mesaje.ma ajuta careva:* si pe mine?