| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. As vrea sa ilintreb pe baiatul pe care il plac daca si el ma place. Ma
Inteleg foarte bine cu el adica radem in ora impreuna, ne jucam foarte mult in pauze si in ora atunci cand avem ocazia, vrea sa petreaca timp cu mine si de fiecare data se baga si el in seama in conversatiile pe care le am cateodata cu fetele si ma tachineaza dar atunci cand vorbesc cu baietii in special cu un baiat din clasa il vad ca se uita un pic trist la mine dar eu ii zambesc si el face la fel desi nu chiar asa de fericit... Acum vine intrebarea...
Credeti ca ma place? Daca las intreba daca ma place credeti ca as primi un raspuns negativ sau unul pozitiv?
Sper ca nu vam plictisit happy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El te place, dar atat: inca nu este baiat mare. Asteapta si tu sa mai creasca putin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu CE sa zic, LA fuel am si EU problema dar sunt baiat. cred sa il intrebi sau nu am alta idee.

| Greenthrone75 a răspuns:

Eu cred ca te place si el, nu stiu in ce clasa esti ca sa iti pot spune daca e genul de iubit sau prieten foarte bun, dr as propune ca prin itermediul altor colege sa-l intrebe asa prin invaluire daca te place sau nu!

| CookieStar a răspuns:

Cel mai indicat este să-l întrebi pe el. Totuși, eu cred că te place.

| Denissaaa123 a răspuns:

Ce cute :3 eu spun ca sigur te place.