| Irἶηochka a întrebat:

Salutare asa cum stim cu toti ca vine anul nou sh dori sa-i fac prietenului un cadou dar habar n-am ce eas putea farce va rog cit mai multe idei dau funda celor nai bune

Răspuns Câştigător
| alexandra2000ale a răspuns:

Un ceas, o felicitare, un parfum, un album de poze (cu tine si cu el), o bluza, o caciula si un fular, o bratara...

Sper ca te-am ajutat... Funda?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga irinuka cel mai frumos dar facut unei persoane dragi este acela, ca de cite ori va vedea acel cadou isi va aminti cu drag de tine...

| Irἶηochka explică (pentru anonim_4396):

Da,stiu dar n-am idee ce poate fi

| unpustiobisnuit a răspuns:

Bilete la meci

| hamsie10 a răspuns:

Poti sa ii iei o patura cu maneci:
http://falit.net/patura-cu-maneci/