| beneamin a întrebat:

Salutare care poate sa-mi spuna si mie cum pot sa impresionez o fata draguta care o cunosc de 4 zile ( imi este colega) si nu prea imi trece prin cap nimic sad

Va rog ajutati-ma! dau funda

3 răspunsuri:
| Elial a răspuns:

Nu trebuie sa o impresionezi, trebuie doar sa fii tu. Du-te si intreab-o cum o cheama, gasiti un subiect comun si discutati. E atat de simplu!

| Aresasus a răspuns:

Sa vorbesti mult cu ea, sa faci lucruri interesante pe langa ea ca sa o impresionezi, ii cumperi un suc, ceva de genul asta; sa faci ceva sa o impresionezi e foarte important, eu am facut si am dobandit o fata... Mult noroc sper ca te-am ajutat; a si sa fii sincer cu ea... Funda?

| Cristina27061999 a răspuns:

Incerca sa vorbiti despre un lucru pe care il adora de exemplu muzica