| dragos15 a întrebat:

SaLuTare.Cate dintre voi aveti site gratuit cu webs.com? Face-ti bani cu adsense? Eu am inteles ca webs iti ia 50%din banii care ii faci cu Adsense.Asa e? iti ia jumate? Acum o luna mi le-am facut si nu stiu

1 răspuns:
| ExpertHost a răspuns:

Daca contul de advertiser este al tau, cum doamne iarta-ma sa aiba ei access la contul tau? La fel de usor ai putea sa iei si tu de la altul.
Cred ca mai degraba contul este al lor si tie iti dau 50% din veniturile produse.