| Fifylici a întrebat:

Salutare
ce cadou sa i spun mamei sa imi cumpere avnd in vedere peste 2 saptamani fac 14 ani?
eu sunt cam saraca in idei...

7 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Mai bine las`o sa decida ea ce vrea sa iti ia. Nu e prea frumos sa le ceri parintilor, chiar daca ai 14 ani. In plus, e un cadou. Daca stii inainte, se duce tot farmecul.

| Bishop a răspuns:

laughing dar las-o sa hotareasca ea, nu-i prea frumos sa-i spui cuiva ce sa-ti ia de ziua tawinking

| Suzy a răspuns:

Un trandafir si o felicitare in care sa ii spui ca o iubesti si zici LA MULTI ANI! cred ca asta isi doreste cel mai mul sa stie ca tii la ea.
Totul este binevenit, deoarece Gestul conteaza.

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Esti cam saraca in ideei sau nu iti doresti nimic, ai de toate?tongue...iti dau cateva ideei: un mp3, o camera foto, o curea buna, o carte, un trening, hanorac, blugi, un animalut, un lantisor, cercelusi, bani sa cinstesti prietenii, cizlumite, dulciuritongue...

la multi ani, sa fii sanatoasa!

| titi_1218 a răspuns:

Daca mama ta ti-a cerut asta, atunci ghindestet la ceva ce iti trebuie si care iti doresti de mult timp...de ex: o pereche de manusi sau un telefon sau o pereche de cercei... orice ce vreai tu, sau o floare...importanta e sa-ti placa...sau las-o pe mama ta sa aleaga...va fi mai frumos si mai plin de emotii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manusi fular si caciula gri.

| PlayHD a răspuns:

Depinde cati bani iti ofera parintii