| DeadManSoryn a întrebat:

Salutare,cei care joaca 4Story sau au jucat imi puteti spune cum pot face bani in 4Story? Dar fara a doua batalie alt raspuns.Multumesc Anticipat! Funda! Ou si inca ceva, de ce mereu la rai castiga derion imi puteti spune ce a pierdut Valorian odata?

Răspuns Câştigător
| Yondaim3 a răspuns:

Pai in primul rand poti face bani cand te duci la crescut si ati pica multe chesti, iar dupa acea vinzi tot de care nu ai nevoie...si apropo Derion este mult mai bun ca Valorian chiar daca in valorian sunt mai multi playeri BFT Funda?

1 răspuns:
| Bobina_Alin_1975 a răspuns:

Pai, derion sau valorian castiga raiul doar daca factiunea numita gor decide sa castige o anumita factiune! Si, la fiecare jumatate( aproximativ) de an se schimba castigatorul! Ti-as recomanda sa te muti pe gor dupa nivelul 80 ca sa te muti de pe un regat pe altul astfel vei putea afce bani! happy