| Lady_9050 a întrebat:

Cum credeti ce culori sunt la moda in anul 2011? Dau fundita pentru cele mai super raspunsuri!big grin

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

culorile care iti plac tie love struckwinking

| AlecsMeeeh a răspuns:

Eu stiu ca acum se poarta extrem de mult movul.Verdele de asemenea este o culoare de sezon care merge combinata cu movul, negru si albulbig grin.

| blook a răspuns:

Ca de obicei, vara se poarta culori deschise si iarna mai inchise. daca vrei sa aduci zambete asorteaza culorile deschise. incearca sa porti cat mai putine culori inchise.

| adyady3 a răspuns:

Am un prieten designer si am inteles ca anul acesta sunt la moda culoriule deschise care pot fi scoase usor in evidenta cu orice imbracaminte.si poti asorta ceva de genul verde cu mov iar verdele o sa iasa in evidenta si va fi o combinatie reusita