| iana96 a întrebat:

Salutare) Cum va manifestati respectul fata de parinti? Ce faceti ca sa le usurati viata?

Răspuns Câştigător
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

1Nu mai stau prin picioarele lor.
2un cadou.
3Sa le faci de mancare cand sunt obositi.
4Sai saluti cand pleci sau cand vii de undeva.
5Sa nu ii stresezi sau enervezi.

FUNDA

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

EI fac ceva pentru a imi usura mie viata?happy
Aaa da,imi fac capu calendar cu unspe mii de vorbe care nu am nevoie de ele.
Imi amintesc atat de des de greselile mele incat eu nu trebuie sa le mai tin evidenta,o fac ei pentru mine si mereu imi replica " Iti spun asta sa iti intre in cap "
Daca incepi sa ii faci zob creieri la un om si ii repeti mereu acelasi lucru,oare ii intra in cap?
Eu nu cred.
Deci,cu ce moneda imi dau, cu alea platesc si eu la randu meu, pana acu imi e ok.
Imi sunt parinti, mamei ii dau cu sarumana, tatalui cu SALUT.
IN rest. ma preocup sa le fac zile negre cum imi fac ei miedevil