| Th3Gh0sT a întrebat:

Salutare. Daca transformi un profil de Facebook in pagina. Profilul ramane in continuarea sau se va sterge dupa o perioada de timp? Am facut acest lucru si imi apare atat profilul cat si pagina care a preluat prietenii drept followeri. Dar nu inteleg daca raman si cu profilul privat sau nu. Multumesc

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Vei avea acces la ambele.

| Th3Gh0sT explică (pentru MihaiNicu23):

Asta inseamna ca profilul actual nu se va sterge iar pagina o pot redenumi si vor merge inainte in concordanta?