| re1111 a întrebat:

De curand curand ma confrunt cu niste imbecili la scoala.Ce maxime sa le dau? Ce maxime aveti voi? Ce maxime dati voi? Vreau unele urate! Nu copy-paste! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Pai daca glumesc pe seama ta, ori nu ii bagi in seama ceea ce stiu ca nu o sa faci ori... daca stii sa te bati poti sa ii '' aranjezi '' putin laughing. Glume poti cauta pe net ca sunt destule. Bafta!

2 răspunsuri:
| ana72 a răspuns:

Părerea mea este sa îi ignori. Și eu am niște colegi de genul acesta si îmi place când îi văd ca se inervează ca nu îi bag in seama.
Sper ca te-am ajutat.Asta este doar o părere.

| Baciu_Ioana_1993 a răspuns:

Daca iti spun ca esti intr-un anumit fel spune-le asa:
-Asa sunt eu, si? Care e problema daca imi place sa fiu asa? Cu aceasta replica ii dai gata!