| Fabolous a întrebat:

Salutare. De dimineata m-am trezit cu un torticolis. Frate, zici ca am dormit ca un chinez. Mooooooooooooor. Nu pot privi in partea dreapta, trebuie sa imi intorc tot corpul. Ceva sfaturi?!

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Pentru ce sa mergi la doctor?laughing) sa-ti dea creme, pastile chestii scumpe doar pentru o chestie banala care nu va dura mai mult de 2 zilelaughingiti vei reveni singur, am patit si eu nu e atat de gravlove struck

5 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Fa putina miscare, chiar daca te doare incearca sa nu te intorci cu toata partea, ci decat cu gatu. Asa iti vei da drumu

| darii a răspuns:

Du-te la medic, clar.

| AnonymousMm a răspuns:

Si eu am avut un torticolis acum 2 anibig grin si a tinut cateva luni...(au mai aparut si ceva complicatii ulteriorwaiting)~x(Deci cel mai bine mergi la medicwinkingAcesta iti va da un unguent sau pastile si iti va spune ce fel de exercitii trebuie sa faci... Apropo, da-te cu crema oe maini si maseaza locul de sus in jos, te va ajuta ff multwinking
Insanatosire grabnicawinking
happy

| Fabolous explică:

Am dat cu unguent si am luat niste pastile, mi-am revenit in proportie de 40%... happy mersi oricum

| pain13 a răspuns:

Sall.Astazi am facut o miscare brusca si mi s-a sucit o vena(la gat, torticolis).Un specialist mi-a facut masaj cu ulei si mi-a dat cu ben-gay a zis sa misc capul in diferite directii. Dupa am adormit si m-am simtit mult mai bine, asa ca...