| House99 a întrebat:

Deci as vrea sa va intreb ce piesa de teatru(De preferat de comedie) as putea face eu si cu o fata(precizez eu sunt un mare glumet si actor) pentru balul bobocilor la proba de aptitudini va rog raspundeti-mi repedebig grin!

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Poti sa faci ceva nou (de la Mondenii sau Bendeac sau Vacanta Mare) sau sa mergi pe comedia aceea veche (Ion Luca Caragiale - "O scrisoare pierduta"), vezi ce vi se potriveste. O zi buna!