| BellaRagazza007 a întrebat:

Salutare. deeci, am o MAAARE problema. crying... vreau o melodie de nu stiu cat timp. si nu reusesc sa o descarc. buun. melodia este " American dream" puya feat connect-r. deeci. funda mare. cine stie un site, unde pot sa o descarc fara nici un program? sau macar, da. ti id daca aveti melodia asta. graaazie mille.

5 răspunsuri:
| sexychick_4075 a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/12464989199.6
dai download si o sa-ti apara un site (il inchizi) apoi mai dia odata dowload si o sa-ti apara o chestie si dai save si o salvezi :*
succes :d

| Roxxet01 a răspuns:

O am euhappy
roxy_roxy424

| wolfer18 a răspuns:

Link-ul asta e sigur. Poate iti demonstreaza ceva: http://lmgtfy.com/? cu=puya+american+dream+fisierulmeu.ro

| ZeePinkStar a răspuns:

Trimite mesaj cu id tau si ti`o dau eu happy

| andreikapunky a răspuns:

Fisierul meu, ca eu o am si pe tel