| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Salutare,eram aseara afara cu 2 fete si una dintre ele batea apropouri despre prietena ei,o descria,iar la un anumit moment prietena ei i-a zis ca termine cu glumele,adica fata care batea apropourile ma intrebase daca vreau sa fiu cu prietena ei sub forma: vrei sa fii cu o fata?
Dupa am ramas doar eu cu prietena ei si tot zicea ca am fost cu ea, sau de ce nu vreau sa fiu cu ea...Credeti ca prietena fetei care m-a intrebat daca vreau sa fiu cu ea ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Sincer,mi-am dat seama ca te place doar din faza cu apropourile. Apoi, te-a intrebat daca vrei sa fii cu o fata, deci normal ca ii place de tine.
Succes!

2 răspunsuri:
| Biancaalone a răspuns:

Pai.Logic! Cu siguranta ea a pus-o pe fata respectiva sa puna 2-3 vorbe bune despre tine! Mai ales daca te-a intrebat daca vr sa fi cu o fata!

| marc98 a răspuns:

Da normal!