| nyoentox2002 a întrebat:

Eu am 18 ani si m-am indragostit de o fată de 15 ani!
Nu stiu sigur daca chiar ma place! Mie alte ori imi arata ca ma place pare interesată de mine,spune că ii este dor de mine,iar alteori parcă se comportă de parca nici nu ar vrea să mă mai vadă sau să mai audă de mine!
Nu stiu ce se petrece in mintea ei,eu mereu o imbratisez la scoala,o si pup!
Ea imi spune că mă place, alteori spune ca nu stie daca ma place ca nu este sigura de sentimentele ei, spune ca cica nu ma merita pentru ca e slabuta si nu are forme!
Nu pot s-a spus tot mai exact!
Ma intreb daca i-as cumpara o floare persoanei pe care o plac, mă intreb cum ar reacționa!
Fetelor voi dacă primiți flori de la băieți cum vă simțiți?
Gen nu stiu e asa special sa dau o floare?

2 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Fetele nu stiu ce vor. Poate sa spuna ce ti-a spus si tie la vreo nu stiu cati alti baieti. Nu ii cumpara nimic ca se joaca cu tine si acea floare sigur ajunge la gunoi imediat ce i-o dai.

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Fetele nu apreciaza florile, daca ai bmw e bien daca nu mori vergin