| Hellene08 a întrebat:

Imi place de un baiat, si aseara m-am intalnit cu el in club, si am dansat cu el si ma lua in brate, bine ca si consumase putin alcool:d, Imi place foarte mult de el.si nu stiu ce sa fac! Sa-i spun ca imi place de el?

Răspuns Câştigător
| OvidiuDanzka a răspuns:

Lasi lucrurile sa vina de la sine, asa imi pare cel mai ok big grin

7 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Pai asteapta sa te sune, sa-l vezi pe strada.

| Emilia23 a răspuns:

Hmm`.Lasa tott usor.mai intanlestete cu el.si o sa-ti dai seama daca si lui ii place de tine ii ceri nr de tel etc...si mai trz.dp ce o sa va cunoasteti mai bine o sa-i spui.:*. sper ca te-am ajutattt

| Hellene08 explică:

Plus de asta...era si fosta lui prietena acolo si ma inteleg cu ea bine, si am stat de vorba cu ea si imi spunea ca el vrea doar sa ma f***a. Chiar nu o credstraight face pentru ca el cu mine se comporta altfel, si nici decum sa bata vreodata vreun apropo!

| Hellene08 explică:

Kathalyna: il cunosc:d demult si stiu ca ii place de mine

| ioana_7310 a răspuns:

Am avut si eu o problema exact asa ca a ta
Prietena mea isi facuse de curand un prieten iar mie imi placea ft mult de el.Peste vreo luna s-au despartit iar eu i-am spus ei ca imi place de el si ca am vorbit si cu el si vreau sa fim impreuna iar ea mi-a spus ca vrea doar sa ma..., sa am grija, etc.i-am cerut id-ul si am vorbit pe mess si de 8 luni st cu el.in cazul tau, ai putea sa-i ceri id-ul sau nr de tel iar pe mess, ai putea sa-i pui emoticoane gen: :X:X:Xkisskisskisssmug ma rog. dupa ce vorbiti vreo 2-3 zile, da-i un mass doar lui(sa creada el ca e mass) gen:" Caut iubit.cine se ofera?batting eyelashes")sper ca ti-am fost de ajutor.dar la mine asa a functionat. daca vrei sa vb mai multe, da-mi add pe : anytzuk.anytzuk te pupkiss

| Elly1 a răspuns:

Daca as fii in locu' tau,fii sigura ca eu i-as spune in fata! laughing

Pana la urma te gandesti logic,ce o sa patesc daca-i spun, absolut nimic. laughing

'Pur si simplu spune-i, n-o sa-ti faca nimic oh go on"

Bafta :*:*

| allexxander a răspuns:

Hei daca il placi asa mult.aratai macar si lui putin asta ca sa nu se dea omu' batut si dupa lasi lucrurile sa vina de la sine