| kingRing a întrebat:

Salutare, imi puteti da vreun link sau site in care pot sa downloadez piesa asta : http://www.youtube.com/watch?v=E-eC1-jeXaQ ...va roogg (fundita )

Răspuns Câştigător
| CristinaPaula a răspuns:

Intra pe www.listentoyoutube.com si acolo copiaza link-ul melodiei si o poti downloada direct de pe youtube. Succes

2 răspunsuri:
| Pumba a răspuns:

Scrie pe Google VIDEO TO MP3 si intra pe primul site care il gaseste, dai mai in josul paginii unde ai sa gasesti o casuta unde pui link-ul de la melodia de pe YouTube, site-ul o transforma in mp3 si tu o downloadezi. E foarte simplu. Daca intampini dificultati intreaba si iti voi raspundehappy

| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Buna.descarca programul asta aTube Catcher...in cateva secunde descarci melodia. daca ai probleme iti explic cum sa faci...