| DnBSniper a întrebat:

Salutare, joi seara e meci, steaua-dinamo si eu vineri diminteata dau teza, ce ziceti? daca merg, oi fi capabil sa fac ceva la teza?big grin de invatat invat din timp.

Răspuns Câştigător
| matadoru a răspuns:

Daca tii cu steaua eu zic sa mergi ca o sa fie victorie pentru rosi-albastri si o sa fii binedispus. daca esti caine gen nu te du ca o sa fii distrus! happy

4 răspunsuri:
| DnBSniper explică:

De dimineata dau teza, de la 8.

| DnBSniper explică:

Tin cu steaua. happy

| Dania19 a răspuns:

Daca inveti din timp nu este nicio problema happy insa ai grija sa primesti bataie la mecihee hee)

| Adriutza a răspuns:

Eu as zice sa nu te uiti. riști sa nu fi bine dispus la teza happy