| Közmyn17 a întrebat:

Kand intru pe mess, acolo sus, imi apare adresa de email si nu vreau sa apara asta, ci numele meu...si la ceilaltzi in liste tot asa apar... Kum sa faq?

Răspuns Câştigător
| Locaa a răspuns:

Dai acolo sus la Messenger apoi dai la Preferences apoi la Appearance
si cum ai intrat acolo iti scrie pe la mijloc Messenger List si dai click la a doua casuta apoi dai la For each contacts, show si dai click la prima casuta cu Nickname or First and Last name happy da funda [-o<

1 răspuns:
| User a răspuns:

Messenger -> my contact details, bagi numele -> ok.