| Közmyn17 a întrebat:

Kand intru pe mess, imi apare acolo sus adresa de email, si nu o vreau pe asta si vreau numele meu...Si in listele celorlaltzi, tot asa apar... Kum faq?

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Dai click pe Messenger de la lista de messenger apoi, la preferences si dupa acea dai la appareance si bifezi : Nickname or First and Last name.
Bafta!

| MixedObsessions a răspuns:

Dai click dreapta pe tine sh dai contact detail si iti pui numele cum vrei. dupa ce ai terminat dai sus la actions sh dai "send my contact details" sh selectezi toata lista tongue

| mirelgmm a răspuns:

Pai adaugate pe tine in lista ta de mess... da click dreapta si da acolo pe contact details si in primul camp care apare bagati numele care vrei as apara de acum in colo.
succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt alexanadra si vreau sa te ajut:sus in stanga unde iti apare poza ta da clik pe ea; apoi da pe contact details :apoi scrie acolo la nume si la prenue cum vrei sa-ti apara numele sau de ex. eu am panaet alexandra si nu vreau sa-mi apara sa am acria alexa la nume si ***andra***#panaet la prenume.asta-i tot