| Miki15Mouse a întrebat:

Salutare la toți! Am așa o întrebare. Învațând la universitate cu frecvență redusă sau fără frecvență poți să primești bursă? Mă refer nu numai la cea care se referă la reușita bună la studii, dar și la cea socială. În plus, studiile sunt doar la contract?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Detaliile acestea ar trebui sa fie trecute pe siteul facultatii, la categoria studenti.

| Miki15Mouse explică (pentru dullcat):

Am cautat si nu gasesc nicaieri asa informatie

| dullcat a răspuns (pentru Miki15Mouse):

Despre ce facultate e vorba? De obicei gasesti grupuri dedicate pe Facebook, sau chiar pagini, si poti intreba acolo.