| thechosenone a întrebat:

Salutare la toti dupa TPU.robig grin! As dori si eu niste sugestii de joburi. ma rog ceva sa fac malai in vara asta... Am 15 ani si chiar nu stiu la ce as fi bun... As dori ceva sugestii din partea voastra. Vreau sa muncesc sa fac bani. asa mi-a venit. parintii imi dau destui bani dar eu doresc sa plec in cateva excursii. si trebuie bani.Parintii sunt indiferenti acum. as dori raspunsuri sincere .nu la mistohappy

Răspuns Câştigător
| Kyky a răspuns:

Cauta in special job-uri part-time.
Ceea ce nu inteleg eu, insa. este cum vrei sa si lucrezi si sa si mergi in excursii.
Succes si vacanta placuta! happy

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Din pacate foarte putini sunt cei ce angajeaza minori... incerca la McDonald

| urbanghost a răspuns:

La varsta asta nu vad ce job ti-ai putea gasi in afara sa imparti pliante, sau vorba lui kyky un job part time.

| Moneyandfame a răspuns:

Decat sa te angajezi la Mcdonalds mai bine vinzi mere in piata.Asta daca ai pic de mandrie.

| cici_6785 a răspuns:

Daca tu nu sti la ce ai putea fi bun atunci cum vrei sa-ti spuna altii. Gandeste-te mai intai ce poti sau sti sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai sanse la 15 ani cam greu pentru ca esti minor si ca sa lucrezi la negru sa ti dea 2 lei mai bine faci altceva de ex citesti pentru scooala nu crezi ca e o idee bine?/

Răspuns utilizator avertizat