| alexxxu a întrebat:

Salutare lume! Am o mare problema :a venit o fata in vizita la verisoara ei care sta aproape de mine.imi place f mult de aceea fata dar nu stiu cum sa-i zicsadam petrecut o seara la niste prieteni si da semne ca ma place dar nu stiu ce sa fac, mi-e frica ca ma va refuza(avem aceiasi varsta)

ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Cerei idhappy si vorbeste cu ea pe mess si comunicati, si dupa un timp o vei intreba daca te place si daca spune da o intrebi daca vrea sa fie cu tine, fa tu primul pas si apoi...Deci succes alexbig grin Funda?

4 răspunsuri:
| alexxxu explică:

Nu are netstraight facedar am sa-i cer numarul de telefonwinkingmersi oriqm

| Brâncuşi a răspuns (pentru alexxxu):

Corect poti vorbi si la telefon cu eahappy succes si iti urez o zi bunabig grin

| alexxxu explică:

O zi buna si voua! mersi mult

| utzutzu a răspuns:

Un prim sfat ar fi sa fi tu insuti indiferent de situatie. Cred ca esti o fire mai timida, ma rog mai rusinos din fire dar la un moment dat trebuie sa-i spui sau macar sa dai semne cum ca iti place fata respectiva sau partea negativa sa iti iei gandul si sa te resemnezi.