| SushiSash a întrebat:

Salutare!
M-am vopsit roscata si avand parul brunet a iesit ceva foarte inchis. Am aflat de curand ca e posibil sa iti deschizi culoarea parului cu miere, fara sa il deteriorezi si ma gandesc sa incerc o masca de genul, dar nu stiu daca pur si simplu va elimina vopseaua din par sau daca va da rezultatul dorit de a-l aduce la o nuanta mai deschisa...
Va mltumesc pentru atentia acordata! Funda!

3 răspunsuri:
| Chubby2104 a răspuns:

E foarte greu să menții părul roșcat. De obicei el se duce la spălarea abundentă sau foarte desă. Pentru o culoare cât mai deschisă trebuia să te decolorezi înainte. Încearcă masca, adică ar fi o idee destul de bună. Dacă nu, optează pentru o culoare mai spre mov.

| SushiSash explică (pentru Chubby2104):

Multumesc mult!^^

| Chubby2104 a răspuns (pentru SushiSash):

Cu drag, nu am eu nicio legătură cu părul vopsit sau lucrurile de genul, dar unele fete vorbesc de asta așa de mult încât am ajuns să cunosc inclusiv în domeniul acesta happy