| Twister09 a întrebat:

Salutare, mi-am luat o saltea super ortopedica de vreo 2 luni, dar nu-mi pot da seama care este fata saltelei, o fata este mai moale și când ma puneam parca intram în ea, și alta este mai tare ca și cum as sta drept pe ea, deci care este fata saltelei?
Am văzut ca am doua semne un fulg parca și un soare sau cega de genul.
Ce ar reprezenta cele doua desene?
Mulțumesc

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"o saltea super ortopedica... nu-mi pot da seama care este fata saltelei, o fata este mai moale ...alta este mai tare "

păăăăăi e ca oamenii (unii) - are două fețe