| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine e fan DozaDeHas, unde trebuie sa trimit solicitare cu un videoclip, am gasit unul tare rau de tot si as vrea sa il trimit sa vada si echipa ddh, poate il baga intr-un episod?

Răspuns Câştigător
| AndyDeiu a răspuns:

Dac ai cont de youtube uploadeaza-l la tine in cont si trimite-le adresa happy sau intri la un video de-al lor recent si dai postare videoresponse..sau dac n-ai cont pe youtube trimite-le un mail pe site-ul lor cu adresa videoului

1 răspuns:
| JohnnyJohnny a răspuns:

Http://dozadehas.com/. Incearca aici :)